Özel Sipariş Takım Elbise Gömlek Yelek Nasıl Olmalı

Özel Sipariş Takım Elbise Gömlek Yelek Nasıl Olmalı

Dünya genelinde giyim tarzına dikkat eden insanlar çok fazla hazır giyimi tercih etmeyip kendi istekleri doğrultusunda kendilerine takım elbise gömlek pantolon yelek ceket kravat mendil kaban palto gibi ürünleri bire bir kendi ölçülerinde diktirmek ister ve kendisine özel ürün hazırlatır bu ürünlerin imalat aşaması ve doğru olması çok önemli bir etkendir bunların nasıl olması gerektiği hakkında sizlerle bilgi paylaşımında bulunmak istedim.

Özel Dikim Yelek
Vücut ayrıntılarını ve ölçülerini çıkardıktan ardından seçilen kumaşa bunları aktarmaktayız. Boynu az, uzunca, göbekli, düşük omuzlu benzeri sıkıntıları durumda olan kişilere uyguladığımız sistem neticesi vücudunda ki berbat gözüken vaziyetleri ortadan kaybetmekteyiz.

Özel Dikim Pantolon
Seçtiğiniz kumaşlardan ardından 2 prova yapılmaktadır. Modeli siz belirleyebilirsiniz. Yüksek bel mi, alçak bel mi, pileli ya da pilesiz ne türlü isterseniz dikebiliriz.

Özel Dikim Ceket
Tek ceket dikiminde 2 prova yapılmaktadır. Bu aşamalarda tüm ayrıntıları müşterilerimiz ve terzilerimiz belirlemektedir. Model seçimi, kumaşta kullanılan astar ve düğmeleri tek tek seçmekteyiz.

Özel Dikim Gömlek
Tüm beden ayrıntılarını ve ölçülerini çıkardıktan ardından seçilen kumaşa bunları aktarmaktayız. Boynu az, uzunca, göbekli, düşük omuzlu benzeri sıkıntıları durumda olan kişilere uyguladığımız sistem neticesi vücudunda ki berbat gözüken vaziyetleri ortadan kaybetmekteyiz. Yaka modelini, manşet modelini, düğme rengini tek gömlekte olabilecek en ince ayrıntıyı birlikte seçip,uygularız. Giyerken keyif duyacakları tek gömleği teslim ederiz.

Özel Dikim Kravat
Dünyanın en güzel ipeği, astarından ipliğine özel dikimin özeniyle buluşturuyoruz. 300 çeşitli desende görkemli Özel Dikim Kravat Koleksiyonu’nu oluşturuyoruz. Özel desen ve el işçiliğine sahip kravatlar Özel Dikim kalitesini en üst seviyede hayatını sürdürmek isteyenlere eşsiz kalite sunuyoruz.

Özel Dikim Birlik Kıyafet
İngiltere ve İtalya’dan sipariş edilen kumaşlar, profesyonel eller dokunarak gardroplarınızda asilliği ve şıklığı temsil ederler. Tek birlik elbisenin dikimi esnasında hiç tek makina kumaşa temas etmez. Yalnızca tek terzinin dokunuşları ve yorumu ile yaşama geçer. Tahmini olarak tek kıyafet 104 saat içerisinde tamamıyla el işçiliği ile dikilmektedir. Bu işlem esnasında kumaş ile bütünleşen telası, astarı, düğmesi, ipliği tek sürü mühimdir. Birlik kıyafet dikimi için 3 prova yapılmaktadır. Provanın maksadı vücudunuz ile kumaşı tanıştırmak ve en güzel görünümü sunmaktır.

Özel Dikim Palto
Tamamen saf kaşmir ya da kaşmir yün karışımlı kumaşlardan seçeceğimiz kumaşları 3 prova yapıldıktan ardından huzurlu tek biçimde kullanabilirsiniz.

Özel Dikim Mendil
Mendil tutkunlarına çeşitli kumaş, nitelik ve desenlerde tahmini 150 çeşitli model içerir son derece zengin tek koleksiyon sunuyoruz.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş Yap