Spor Giyim Erkek Kışlık

Spor Giyim Erkek Kışlık

Pandeminin ortaya çıkışı ve hayat standartlarımızın aniden çok hızlı bir biçimde birçok noktadan değişime uğrayışı ile uyku düzenlerimizden rutin olarak tükettiğimiz besinlere, günlük çalışma düzenlerimizden ve çalışma mekanlarımızdan bahsettiğimiz sohbet konularına, alışveriş yapma düzenimize kadar ama küçük ama büyük kısmi düzeyde etkide bulundu. Bunlardan biri de giyim tarzlarımız ve kullandığımız ürünler şüphesiz. Gıdaya ve sağlıklı besin arayışına yönelip bu konuda harcamaları arttırırken giyim konusunda ise belirgin bir kalıptan, tarzdan ziyade çok daha uyumlu ve kullanışlı parçalar almaya yöneldik.

Bu yazımızda bizi rahatlığıyla cezbeden spor giyimin kışlık ürünlerinden ve erkek giyim kategorisindeki sezonun çok rastlanan örneklerinden bahsedeceğiz.

Bu sezon spor giyimde en çok göze çarpan nokta erkek giyimin genelinde birden kullanımı yaygınlaşan çok renkliliktir. Birbirinden nispeten bağımsız olan birden fazla rengin birbirinden farklı dokularda olan kumaşlarda kullanılması zannedilenin aksine göz yormayan canlı ve dinamik bir görünüm sunabiliyor. Şayet doğru renkler doğru parçalarla kullanılırsa tabi ki.

Kışlık pantolonlarda slim fit veya kısa paça bilek pantolonların aksine regular fit dediğimiz veya boru ve benzeri rahat paçalar kullanmaya ağırlık veriliyor bu kış sezonunda. Renk olarak ise bordo, haki yeşili, kahve, camel, bej gibi soft renkleri de siyah veya lacivert renklerindeki pantolonlar kadar görmek mümkün bu sezonda. Düz kumaşlar olabileceği gibi kareli kumaşlardan üretilmiş pantolonlar da Spor giyim Erkek Kışlık ürünlerinin bilinenleri arasında sayılabilir.

Gömleklerde çiçek motifli canlı renklerin süveter ve şapkalar ile kombinlenmesi veya balıkçı model kazakların blazer ceketlerle veya klasik ceketlerle kullanımı önerilebilecek kışlık kombinlerdendir.

Ayrıca bahsettiğimiz balıkçı ya da tam boğaz kazakları klasik kaşe kabanlarla birlikte bir şal yardımıyla veya şal olmadan ya da kaz tüyü şişme montlar ile kullanarak Kışlık Spor bir kombin elde etmek mümkün.

Daha ılıman kış havalarında ise basic düz renk bir tişörtü kareli ekose bir gömlekle birlikte regular fit bir pantolonla kombinleyerek spor giyimin örnek verilebilecek bir kombinini elde etmeniz mümkün.

Kareli veya çizgili gömleklerinizi, rahat paçalara sahip pantolonlarınızı ve da birçok erkek giyim ürününü kendi atölyelerinde üreten PİERRE CASSİ elli yılı aşkın bir süredir erkek giyim kategorisinde ve doğal olarak Spor Giyim Erkek Kışlık ürünlerinde de hem üretici hem de mağazacılık ayağıyla süreci yürüterek uygun fiyatlı hizmetin sağlanması yolunda çalışmaktadır. Bayilikleri vasıtasıyla toptan satışı, mağazası ve online satış hizmeti ile de hem yurt içi hem yurt dışı müşterilerine perakende alışveriş yapabilme imkanını sunmaktadır.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş Yap