Pierre Cassi Giyim Bayilik Veriyor

Üretim ve ithalatı pierrecassi.com markasının sahibi ORAL TEKSTİL SAN VE LTD ŞTİ tarafından yapılan, Erkek giyim ve çocuk giyim ürünleri ile siz de kazanabilirsiniz.

Amacımız hiç bir alt koşul olmadan ticaret hayatına atılmak isteyen girişimcileri destekleme ve özellikle yeni iş hayatına atılan ve toptan ürün alımı esnasında sorun ile karşılaşan küçük işletmelerin bu sorunlar ile uğraşmadan sadece satış odaklanıp işlerini büyütmesine destek olmaktır !

 

 

Tekstik sektöründe bayilişme hızla büyümekte olan markamız siz değerli müşterilerimize hizmet sunu bilmek adına başlatmış olduğumuz  bayilik çalışmalarını sizle sunmaktayız. kazançlı çıkmak daha başaralı bir ticaret yapa bilmemiz artık Günümüzde en kazançlı yatırımlardan tek tanesi kesinlikle ki franchise bayilik almaktır. Giyim minik ve kocaman Kentlerin tamamında tutan sektörler aralarında bulunduğu amaçlı bu sektöre yapılmış olan yatırımlar her geçtiğimiz gün çoğalıyor. Edinilen krediler ile giyim sektörüne yatırımlar yapıldığı benzeri bununla birlikte kocaman şirketlerde birçok kente mağazalar açarak satışlarını katlamaya çalışmaktadır. Giyim sektörü denildiğinde tekrardan kesinlikle akla önce iştirak eden firmalar aralarında Pierre Cassi giyim bulunmaktadır. Pierre Cassi giyim bayilik veriyor. Laf konusu firma Ülkemiz’de uzunca zamandır hizmet vermekte ve ismini birçok ilde duyurmuşttümör. Sizlerde Pierre Cassi giyimden bayilik almak istiyorsanız gerçek yerdesiniz. Pierre Cassi giyim firması franchise bayilik vermeye başladı. Peki kimler bayilik alabilir? Pierre Cassi giyimden bayilik almak amaçlı neler yapılmalıdır ve kurallar tam anlamıyla nedir? İşte bütün suallerin yanıtları.

 

 Pierre Cassi giyim firması hakkında

Pierre Cassi giyim firmasın Ülkemiz’de 1977 seneninden beri hizmet vermektedir. 40 yıldır etkin olarak iş hayatlarına aynı ritimde süre gelen firma sahipleri yatırımlarını her geçtiğimiz sene büyütmekte ve ismin marka kıymetini artırmak amaçlı kalifiye çalışan alımlarıyla şirketi hepten geliştirmeyi hedeflemektedir. Marka değerinin çoğalması, işçi sayısının çoğalması ve satışların hepten çoğalması amaçlı Pierre Cassi giyim firması Ülkemiz geneli franchise bayilikler vermeye başladı.

 

Pierre Cassi giyim firması yalnızca Ülkemiz’de hizmet vermemekte olup yurt dışarısında da yatırımlarını kesintisiz olarak aynı ritimde devam ettiriyor. Bunun Için yönelik kendilerine ilişkin 91 satış mağazası bulunmakta olup şirketin bununla birlikte 93 çeşitli noktada fracnhise bayiliği de bulunmaktadır. Bu bayilik sayısını artırarak satışların hepten çoğalacağı ve satışların çoğalmasıyla Pierre Cassi giyim firmasının marka değerinin artacağı bu sayede alıcı çekme şanslarının hepten yükseleceğini düşünen firma sahipleri franchise bayilik vermeye başladı.

 

Pierre Cassi

 

 

Pierre Cassi giyimden bayilik ne türlü alınır?

Öncelikle Pierre Cassi giyim firmasından bayilik almak amaçlı kesinlikle bu işi inşa etmeye istekli olduğunuzu şirkete kanıtlamanız gerekmektedir. Firma sizden bu ışığı görürse bayilik verme amaçlı yapılan prosedürleri hepten hafifletir. Kuytu bucak köşelerde yer alan dükkanlar amaçlı Pierre Cassi giyim firması pekte bayilik vermeyi seçim etmiyor nedeni ise medyaya  Pierre Cassi iflas etti halinde yazıların yazılması firma sahipleri aracılığıyla istenmemektedir. Eğer  pierrecassi  firmasından franchise bayilik almak istiyorsanız kesinlikle canlı tek cadde’de ve satış yapacağınız kesimin bol meydana geldiği noktalara dükkan açmayı düşünüyorsanız o zaman Pierre cassi giyim firmasından franchise bayili alabilirsiniz. Elbet bir yandan dükkanınızın büyüklüğü mühimdir. Bu konuyla ilgili da ayrıntılı bilgilendirmeler yapan pierrecassi giyim firması franchise bayiliğin en az 50 metrekarelik tek sahası kurulmasını talep ediyor. Bu sahadan minik tek işletmeniz var ya da işletme açmak istiyorsanız Pierre cassi erkek giyim firmasından franchise bayilik alamazsınız.

 

 

Pierre cassi erkek giyim franchise bayilik iletişim

Eğer Pierre cassi giyim firmasından bayilik almak istiyorsanız 0212 458 25 2 5 telefon numarasını arayabilir,  info@pierrecassi.com postasına mail gönderebilir ya da Türkeli Cad Mabeyinci Yokuşu No:24 Fatih adresinde yüz yüze görüşme yapabilirsiniz.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş Yap