Erkek Yaz Giyim Modelleri

Erkek Yaz Giyim

Kabanları, paltoları, kazakları toplama vaktinin gelmesiyle birlikte boşalan raflara yazlıkları dizme vakti de gelmiş oldu.  Kaldırdığımız kalın ve yünlü giysilerin yerini daha hafif mümkün mertebe yakmayan kumaşlardan oluşan tişörtler, gömlekler yazlık kumaşlardan oluşan pantolonlar alıyor. Botların, postalların yerini ise daha hafif yapıdaki sandalet ve spor ayakkabılar almakta. Erkek Yaz Giyim ürünleri kumaş ve tarz bakımından çok çeşitliliğe sahip bir yapıdadır.

Erkek Yaz Giyim Ürünlerinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Giyim kategorisinde hangi cinsiyete alınıyor olursa olsun ilk dikkat edilecek olan husus kumaşın yapısıdır. Çekme yapmaması ilk aranan özelliktir aynı şekilde kumaşın yüksek oranda pamuklu, havadar ve ince bir yapıya sahip olması beklenir. Bahar ve kış aylarında kullanmaya alışılan hava geçirmeyen sıkı kumaşlar yaz aylarında kullanıcıları zor duruma düşüreceğinden mümkün mertebe kalın kumaşlardan kaçınılmalıdır.


Renk olarak ise yazın güneş ışınlarını emen siyah, lacivert gibi koyu renklere nazaran ışığı yansıtan açık renkler kullanılması tavsiye edilmektedir.

Erkek Yaz Giyim ürünlerinin başında gelen gömlekte son yıllarda en sık kullanılan renklerden bahsetmek istersek açık mavi, bej, krem ve yeşil renklerini sayabiliriz. Yazlık gömleklerin uzun ve kısa kollu çeşitlerinde düz tek renk veya çizgili, asimetrik, motifli seçeneklerinden çok fazla seçeneği bulmak mümkün.

Pantolon modellerinde ise yine aynı şekilde kadife veya yün gibi kışlık ve kalın kumaşların yerine daha ince kumaşları veya kot pantolonları kullanmak yaz mevsimi için ideal olandır. Boru veya bilek boy pantolon kesimlerinin de son yıllarda siyah veya lacivert dışındaki mint yeşili, ekru, camel gibi ara renklerle kullanımı da yaygınlaşmıştır.

Klasik kesim yazlık pantolonları kısa veya uzun kollu gömleklerle kullanabileceğiniz gibi basi formdaki badilerle veya klasik katlı yaka tişörtlerle de kullanabilmeniz mümkün. Bu kombinleri spor ayakkabılarla veya loafer model yazlık ayakkabılarla da bütünleştirebilirsiniz.

Siyahtan ve lacivertin klasikliğinden vazgeçemeyen kullanıcıların ise yazları mümkün mertebe havadar, pamuklu ve hafif olan keten, patiska ve pamuklu gibi kumaşlardan yana tercihlerini yapmalarını tavsiye ederiz.

Erkek giyim sektöründe bütün ürün yelpazesinin sadece üreticisi veya satıcısı olmak neredeyse imkansız sayılabilir. Bu geniş ürün yelpazesinin büyük bir kısmının hem üretimini hem de ana şube ve bayilikler aracılığıyla satışını gerçekleştiren firmamız PİERRE CASSİ 50 yılı aşkın bir süredir sürekli genişleyen ürün yelpazesi ve doğrudan alıcıya ürünü ulaştıran uygun fiyatlı yapısıyla diğer birçok grupta olduğu gibi Erkek Yaz Giyim ürünleri ile de güvenli alışveriş hizmeti sunmaktadır.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş Yap