Djamel Pijama Sabahlık

Djamel Pijama Sabahlık

Erkek pijama ve Bayan Pijama sektöründe yılların tecrübesi ile sizlere yön veren bir firmadır.

Djamel ile yep yeni bir pijama markası çağı başlıyor.

Djamel markası ile kendinizi tekrar keşfetmeye buradan başlayabilirsiniz…

Djamel

Djamel pijama, gecelik ve sabahlık markası ile ticaret yaşamına 2010 senesinde ‘SonTeks  tekstil‘ olarak başlayan şirketimiz, kapsamlı vizyonu ve genç ekip ruhu profesyonelliği, alıcı memnuniyetine dayalı felsefesi, en güzel kaliteyi en uygun ücretlerle size eriştirme ilkesiyle, yep yeni tek yapılanma ve Djamel pijama markası adı altında ürün değişiklik içerisine girmeyi ve büyümeyi görmüş ve 2009 yılında bu yana tshirt dikim fabrikası olarak sizlerle tekrar buluşmuştur.

İstanbul Yeşildirek  ve Sultangazi merkezi olup, bir çok bölgede Djamel Pijama ile corner bayilik vermektedir, markamız hızla büyümekle birlikte diğer ülkelerde de çalışma hazırlıklarını sürdüren Djamel Sabahlık hayat modasını ve son trendleri sizin için tek tek adreste buluşturmayı ve ihtiyacınız bulunan kaliteyi evinize getirmeyi etki edinmiştir.

Djamel Gecelik alıcı merkezli politikasıyla alıcı hizmetleri standardını en üst düzeyde bulundurarak ürün siparişinden, teslimata ve satış sonrasında desteğe tüm ülkede ve Dünyada geçtiğimiz aşamada huzurlu tek ürün alımında yapabilmenizi hedefler.

Ürünlerimiz; Djamel pijama, Djamel gecelik, Djamel erkek büyük beden pijama, Djamel Bayan büyük beden sabahlık, Djamel bayan sabahlık, Djamel yazlık pijama, Djamel kışlık pijama, kapsamlı ürün yelpazesine sahip www.Djamel.com.tr web mağazamızda yep yeni sezon ürünler erişebilirsiniz.

Hem teknik hem tek de görsellik tarafından kendimizi tek bir sürü kez yenilemekte ve geliştirmekteyiz. Mağazamızın kullanıcı tarafından kolay oluşu civarı görselliği de son derece mühimdir . Ürünlerin kolay olabilir olması, sayfaların anlaşılır olması tarafından yalın ama tek o civarı da zarif ve dekoratif sayfa tasarımlarımızla web mağazacılığına çeşitli tek idrak getirdiğimize inanıyoruz.

Fiyat siyasetimiz en güzel kalitenin en uygun ücretle size ulaşmasıdır ve kaliteden hiçbir zaman ödün vermeden belirlediğimiz fiyatlarımız perakende ve öbür web mağaza ücretlerinin altındadır. Bu da Djamel pijama ve sabahlık konusunda tek tuşla dünyanın alışverişini son derece uygun ücretlere yapacağınız manasına ciro .

SonTeks Tekstil enerji, dinamizm, ihtiras ve coşkusunu sitemizde gezerken sizde hissedecek ve kendinizi yepyeni tek yeryüzünde bulacaksınız.

Kısacası; erkek pijama ve bayan pijama hazır giyim sektöründe kendinizi tekrar keşfedeceksiniz.

D.Jamel Teksil
Adres : Uğur Mumcu Mah. 2292 Sk. No:9 D.3 Sultangazi / İstanbul
Tel : +90 212 528 77 01

bayan-yazlik-pijama-djamel djamel-erkekpijama

 

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş Yap