Evro Abiye Bayilik ve Franchise Başvurusu

Evro Abiye Bayilik ve Franchise Başvurusu

Evro Tekstil Abiye Bayilik
Evro Tekstil Franchise ve Bayilik Ile Ilgili : Kadın Abiye giyim pazarında çalışma göstermek üzere 1994 senesinde İstanbul – Osmanbey´de kurulan EVRO, geçen zamanda üretici kimliğini, yenilikçi tasarımlarla destekleyerek markalaşma sürecinde mühim bir sokak kat etti. Evro Tekstil Franchise Bayilik ve Bayilik Müracaatı
Tasarım sürecinde hayat modasına taraf verici, etkenleri gerçek bir biçimde inceleme ederek bizzat çizgisini yansıtan alıcı koleksiyonlara imzasını atan EVRO abiye ,kumaş,iplik ve dikiş kalitesi konusundaki hassasiyetini standart duruma getiren bir yaklaşım benimsemektedir. Canlı ve yaratıcı bir kadroya sahip olan EVRO abiye´nun şuanki şehirli kadınları amaçlı kapsamlı bir yelpazede hazırladığı abiye,spor,fantazi koleksiyonları, en başta Avrupa ve Ortadoğu ülkeleri olmak üzere dünyanın pek çok noktasına ulaşmaktadır.
Evro Tekstil Bayilik Franchise ve Bayilik Başvurusu

Geniş üretim kapasitesine ve çabuk üretim olanaklarına sahip olan EVRO abiye, bu sabah imalatın kocaman bölmünü (%70) ihraç etmektedir. Hazırlıklı giyim tarafından kolay değil sektör olarak onay edilen Fransa, İtalya, Hollanda, Belçika, Almanya, Avusturya benzeri Avrupa ülkelerinde epeyce beğeni toplayan EVRO,Ortadoğu ve Arap ülkelerinin yanında Balkanlarda ve Kafkas ülkelerinde de marka kimliğini her geçtiğimiz gün belli bir süre ek olarak güçlendirmektedir.
EVRO çatısı altında üç çeşitli oluşum bulunuyor:
EVRO Abiye: Gece kıyafetleri, spor abiye.
EVRO Kadın Giyim: Abiye, ceket, bluz
LA&VERO: Fantazi spor giyim, bady, penye üst grup.
FİRMA İSMİ: EVRO TEKSTİL İNŞAAT GIDA SANAYİ VE TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
BAYİLİK KATEGORİSİ: GİYİM
KURULUŞ YILI: 1994
BAYİ-FRANCHİSE SAYISI: 1
Evro Tekstil Bayilik Müracaatı ve Şartları
BAYİLİK ŞARTLARI VE YATIRIM MALİYETİ: Ayrıntılı haber amaçlı ve Evro Tekstil Bayilik,Evro Tekstil Bayilik Müracaatı , Evro Tekstil Bayilik Gerekliliği ve Evro Tekstil Bayilik Fiyatı konularıyla alakalı kontakt kurunuz.
BAYİLİK DESTEKLERİ: EVRO EĞİTİM DESTEĞİ
Evro Tekstil Bayilik İletişim Bilgileri
YETKİLİ KİŞİ: Yücel Gündem
CEP TEL: 0555 995 13 39
İŞ TEL : 0555 995 13 39
MAİL : evroabiye@gmail.com
WEB : www.evro.com.tr
ADRES BİLGİLERİ: Meşrutiyet Mh. Kodaman Sk. No:41 Osmanbey / Şişli/ İstanbul

evro-tekstil-bayilik

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş Yap