Erkek Trençkot Modelleri Modası

Erkek Trençkot Modelleri Modası

Havaların dünya genelinde aşırı soguk geçmesi ile  birlikte caddelerde Pierre cassi tarzı trençkotlar giymiş erkeklerin sayısı da çoğalıyor .

Pierre cassi dizayn ekibi yerine erkek yağmurluk modellerin çiziminde tek sürü huzur alıyorum giyimde trençkotu seçim edenleri gördükçe. İçindeki elbise alışılmış mi spor mu tek fark etmiyor üst kısmına giydiği tek trençkotu sıkı taşıyabilen tek erkek girdiği her ortamda fors uyandırıyor benim düşünceme göre . Halen Amerikalı filmlerinde avukatlar, iş adamları benzeri yüksek zümrelerin trençkotlarıyla tek o yana tek itibaren koşturmalarını takip ediyoruz ve ne civarı cazip göründüklerini tahmin ediyoruz biz bayanlar .
Erkek yağmurluk modellerine tek göz atalım bakalım bu sezon populer markaların trençkotları ne türlü tasarlanmış?
Öncelikle trençkotla adı öyle ki bütünleşen Pierre cassi markası Erkek trençkotlara baktığımıza da bereketli kürk olan yeni sezon modelleri görüyoruz. Pierrecassi, trendcoat konseptinde kış aylarında kullanılmaya imkân imkanı sunan yün ve kaşe kumaşları seçim etmiş.
Yeni sezon Trençkota çeşitli tek pencereden bakanımız markamız cilt ve kumaş karmasıyla hazırladığı yepyeni yeni sezon modelleri giyimiyle fark yaratmayı ve uyarı çekmeyi sevenlerin beğenisine sunmuştur. Alışılmış stil tek yağmurluk benim her süre favorimdir.

trenckotmodelleri Trençkot erkek ModelleriErkek trençkot modelleri

 

Palto Modelleri

2013 trendcoat modelleri Trençkot erkek Modelleri

2014erkek trenckotmodelleri Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

erkek treckoat modelleri2014 Erkek trençkot modelleri Pierre Cassi

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş Yap