Yeni sezon 2015 Damatlık seçimi

2015 Damatlık seçimi

Başlığa bakınca konu belli bir süre garip görünse de, esasında damatlık seçimi de benim benzeri her çeşitli ayrıntıya önem verici gelinler amaçlı düğün töreni töreni macerasının bir parçası.

Bana kalırsa damatlık seçiminde de; gelinlik seçiminde meydana geldiği benzeri en mühim etkenlerden biri mekan. Düğününüzü dekoratif bir mekanda ve gece yapıyorsanız, damat adayının, yaşamında belki de yalnızca bir kere giyebileceği uzunca kuyruklu bir smokin hem bir bir onu anında anında tümü siyah birlik giysi giymiş misafirlerden ayıracak, hem bir bir de sizin şıklığınıza şıklık katacaktır. Ancak benzer smokin bir kır düğününde bir sürü abes kaçar, bilhassa de bizimki benzeri yaz mevsiminde ve akşam üstü, artık gökyüzü aydınlıkken yapılıyorsa.

Peki kır düğününde hem bir bir abes kaçmayacak, hem bir bir de damadın damat meydana geldiğini vurgulayacak giysi seçimi ne çeşitli olmalı? Bu problemin yanıtını ararken, içerisinde rustik bir vintage suitmen öğeler de barındırmasını hedeflediğim düğünümüze şu tip bir kombinasyonun bir sürü yakışacağına hüküm verdim:

2015 Damatlık seçimi

tuxedo-damatlik-suitmen 2015-yazlikdamatlık

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş Yap