Zayıflamak

Zayıflamak

Moda haline gelmiş diyetleri bırakıp kendi vücudunuza uygun olarak tasarlanmış olan diyet programlarını kullanmanız gerekiyor. Çünkü moda olmuş diyetler sizin için tasarlanmamıştır bundan dolayıdır ki bu tür diyetler size zarar verecektir. Belirtmem gerekiyor ki bu konuda insanların bu yaptığı yanlışı sık sık görebilme imkânımız vardır. Kişileri kendilerine özel diyet yaptırmak yerine başkalarının diyetlerini kullanmanın daha mantıklı olduğunu düşünmelerinin yanında o zayıfladı bende zayıflarım diyerek yanlış bir düşünce içerisine girmektedirler. Bu düşünceden dolayı kişiler çok fazla zarar görmektedirler. Kilo vermek yerine alırlar. Kilo vermeleri diyetten sonra hemen daha fazla olarak görülür arkadaşlar.

Zayıflamak

Zayıflamak

Zayıflamak için yapılan en büyük yanlışlardan biri de salataların içerisine eklenen aşırı soslardır, kişiler bu sosları abartarak çok fazla eklemekle beraber olmaması gereken besinleri dahi ekliyorlar. Örneğin bazen yağı fazla eklerlerken bazen de kırmızı et ekliyebiliyorlar.
Tatlı krizlerinde yağlı tatlılar yerine meyve türü şeylerle bu krizleri atlatmanız daha doğru olacaktır. Bununla birlikte sütlü tatlılar ile süt krizlerini çok rahat atlatabilirsiniz.

Yorum yazmak için giriş yapmalısınız Giriş Yap